MAJ

 wydział wokalny koncert21

 

Koncert dr hab. Beaty Bilińskiej

z Akademii Muzycznej

im. Karola Szymanowskiego

w Katowicach

warsztaty pianistyczne_tomasz_poprawki-page0001

Serdecznie zapraszamy na koncert o godz. 17:00

WSTĘP WOLNY !

Gramy dla Mamy z Golec uOrkiestrą.

Caritas Diecezji Sosnowieckiej dnia 25 maja 2015 r. organizuje już po raz czwarty koncert charytatywny ?Gramy dla Mamy?, którego całkowity dochód zostanie przeznaczony na Dom Matki i Dziecka w Sosnowcu.
Koncert połączony z uroczystą galą z okazji Roku Caritas w Polsce oraz jubileuszem 10-lecia ?Programu Skrzydła? rozpocznie się o godzinie 18.00 w Sali Koncertowej przy Zespole Szkół Muzycznych w Sosnowcu, a jego gwiazdą będzie Golec uOrkiestra. Współorganizatorem koncertu jest Gmina Sosnowiec, a honorowym patronatem imprezę objął Biskup Sosnowiecki ks. Grzegorz Kaszak oraz Prezydent Miasta Sosnowca.

Czwarta edycja koncertu będzie w tym roku wsparciem funkcjonowania Domu, tak by mógł on jak najlepiej nieść wszelką pomoc, jakiej matkom i ich dzieciom, nie są w stanie zapewnić ich bliscy.
W tym roku wydarzenie to będzie wyjątkowe, ponieważ koncert połączony będzie z obchodami Roku Caritas w Polsce oraz prezentacją i podziękowaniem za 10-lecie działalności programu stypendialnego ?Skrzydła?, będącego wsparciem edukacji dzieci z najuboższych rodzin.
Podczas koncertu zaprezentują się podopieczni programu ?Skrzydła? oraz zostaną wręczone nagrody i specjalne podziękowania darczyńcom.

Cegiełki uprawniające do wejścia na koncert w cenie 50 zł są do nabycia w biurze Caritas w Sosnowcu, ul. Korczaka 5. tel.32 363 03 70 oraz w Centrum Informacji Miejskiej w Sosnowcu, ul. Warszawska 3/20; tel. 32 265 60 04

 

Z A P R A S Z A M Y !